Internetinių projektų valdymas

Jūsų projekto sėkmė priklauso ne tik nuo jūsų įdėto darbo, bet ir nuo specialistų gebėjimo jūsų idėjai sukurti formą.

Skirtingų marketingo, organinės paieškos (SEO), internetinės reklamos specialistų, programuotojų bei dizainerių yra pakankamai daug. Kartais ieškant sau tinkamo specialisto tenka pakeisti du, tris ar net daugiau skirtingų paslaugų tiekėjų. Taip yra todėl, kad rinkoje yra labai daug naujokų bei nekvalifikuotų specialistų, kurių patirties stoka neleidžia realizuoti verslo savininko idėjų.

Mes išsprendėm šią problemą. Dėka ilgametės patirties internetinėje erdvėje mes gebame greičiau atskirti gerą specialistą nuo vidutinio, todėl esame atrinkę ir subūrę tik geriausius savo srities specialistus. Jums tereikia išsakyti savo idėją ir tikslus, o jų įgyvendinimu pasirūpins mūsų profesionalų komanda.

KAIP TAI VEIKIA?

/01
Konsultacijos metu išsiaiškiname jūsų poreikius, įsigilinam į jūsų idėją.
/02
Atliekame konkurentų bei rinkos analizę ir numatome kokio biudžeto reikės pradžiai.
/03
Sudarome veiksmų planą ir pradedame dirbti.

KOKIAS
PASLAUGAS
MES TEIKIAME?

img
img

Reprezentacinių svetainių bei elektroninių parduotuvių kūrimas

Internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė – tai geriausias būdas pasiekti milžiniškus potencialių pirkėjų srautus internetinėje erdvėje. Kurdami internetines svetaines ir elektronines parduotuves pirmiausia įsigiliname į užsakovo poreikius ir sudarome projekto įgyvendinimo planą. Dirbame tiek su smulkiais (vieno puslapio reprezentacinės svetainės), tiek su stambiais (sudėtingos didelės apimties elektroninės parduotuvės) projektais. Ypatingą dėmesį skiriame elektroninių parduotuvių funkcionalumui. Siekiame, kad jos būtų ne tik lengvai administruojamos pačiam savininkui, bet ir patogios lankytojams – aiškiai suprantama jų struktūra, lengva paieškos sistema, greitas užkrovimas ir prieinamumas visuose išmaniuosiuose įrenginiuose.
img

Internetinė reklama (Facebook/Instagram ads, Google Adwords)

Šiandien be reklamos internete sėkmė skaitmeninėje erdvėje sunkiai pasiekiama. Įvertinę verslo savininko poreikius, išsikeltus tikslus ir numatytą biudžetą rekomenduojame geriausią reklamos kanalą (Soc. tinklai, Google) ir sudarome efektyviausią reklamos strategiją. Pasirūpiname kiekviena reklamos projekto smulkmena – nuo tinkamiausio reklamai laiko pasirinkimo iki tikslinės auditorijos analizės. Siekiame, kad internetinė reklama duotų kuo daugiau naudos, todėl orientuojamės į rezultatą – ne tik jūsų verslo pristatymą internete, bet ir pardavimų augimą
img

Socialinių tinklų (Facebook/Instagram) valdymas.

Verslo puslapis socialiniuose tinkluose – tai ne tik galimybė pristatyti savo verslą interneto vartotojams, bet ir būdas populiarinti savo prekės ženklą, komunikuoti su klientais ir kurti savo įvaizdį. Mes dirbame tiek su naujais verslo puslapiais, tiek administruojame ne pirmus metus veikiančias verslo paskyras. Puikiai žinome skirtingų socialinių tinklų tendencijas, todėl mūsų administruojami puslapiai visuomet sulaukia interneto vartotojų susidomėjimo. Įrašų kūrimas, patrauklūs socialiniams tinklams vizualiniai sprendimai ir profesionalus verslo paskyrų valdymas garantuos, kad jūsų verslas ne tik taps žinomu veidu internete, bet ir padidės svetainės lankytojų bei pirkėjų skaičius.
img

SEO Paslaugos

Bet kurios srities verslo augimas tampa vis glaudžiau susijęs su SEO. Turima internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė duos maksimalios naudos tik tuomet, kai bus taikomi atitinkami veiksmai, leidžiantys užimti kuo aukštesnes pozicijas Google. Mūsų SEO specialistai teikia vidinio ir išorinio SEO paslaugas, o naujiems projektams sudaro individualius SEO planus. Tam, kad pasiektos pozicijos būtų ilgalaikės, rekomenduojama naudotis SEO palaikymo paslaugomis. Įgyvendindami SEO projektus orientuojamės ne tik į tikslą iškelti internetinę svetainę kuo aukščiau Google paieškoje, bet ir į paslaugų kokybę. Atgalinėms nuorodoms rinkti naudojame tik patikimus puslapius iš mūsų bazės, o mūsų rašomi SEO straipsniai ne tik atitinka visas taisykles, bet ir yra informatyvūs bei įdomūs skaitytojams.
img

Turinio kūrimas

Internetinė svetainė užims stiprias pozicijas ir pritrauks lankytojų tik tuomet, kai joje esantis turinys bus naudingas, įdomus ir periodiškai atnaujinamas. Svetainės turinys, paslaugų/ prekių aprašymai, svetainės tinklaraščio tekstai turi būti naudingi, įdomūs, atitikti tam tikras taisykles ir atspindėti įmonės naudojamą komunikacijos stilių. Mūsų specialistų kuriamas turinys atitinka visus šiuos kriterijus ir tampa puikia pagalbine priemone didinant internetinės svetainės užimamas pozicijas ir pritraukiant lankytojus.
img

Grafinio dizaino paslaugos (Įmonės firminio stiliaus kūrimas, logotipų kūrimas, įvairių grafinių elementų piešimas/kūrimas, WEB dizainas)

Profesionalios grafinio dizaino paslaugos yra būtinos norint sukurti nepriekaištingą verslo veidą internete. Mūsų grafinio dizaino specialistai įgyvendina įvairius sprendimus – nuo logotipų kūrimo startuoliams iki pilno įmonės firminio stiliaus kūrimo. Kuriant įvairius grafinius elementus ar WEB dizainą siekiame, kad sprendimai būtų ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir atspindėtų įmonės stilių ir sudarytų darnią visumą su kitais naudojamais elementais. Nuolat domimės naujovėmis, kurias pritaikome įgyvendinant net ir įmantriausias vizualines idėjas. Mūsų profesionalų rankose gimsta unikalūs vizualiniai projektai, turintys svarbią reikšmę auginant verslą ir kuriant nepriekaištingą įmonės įvaizdį.

ŠVĘSKIME
SĖKMĘ KARTU!

Užpildykite užklausos formą ir mes jums atsakysime per 24 valandas!